Офіційний представник Compass Pools у Дніпрі та регіоні

kissan logo

Басейни під ключ у ДніпріКомпанія ТОВ «Кіcсан» пропонує широкий асортимент композитних, бетонних, переливних, скімерних, збірних басейнів. А також басейнів з поліпропілену, тимчасові наземні басейни.

Завдяки величезній кількості матеріалів та сучасним технологіям компанія “Кісан” може втілити будь-яке архітектурне рішення. Ми будуємо басейни під ключ: від проектування до монтажу та обслуговування.

Будівництво басейну – це дуже складний процес, який потребує професійних фахівців. Компанія Кісан пропонує повний комплекс робіт з будівництва басейну під ключ у Дніпрі.

Басейни під ключ.

Вибір оптимального басейну для приватного будинку

Встановлення басейну під ключ залежить від багатьох критеріїв. Перед початком будівництва важливо визначитися з призначенням плавального комплексу, його формою, характеристиками.

До основних критеріїв можна віднести:

 • місце на ділянці;
 • сімейний бюджет;
 • кількість членів сім’ї.

Найчастіше резервуари встановлюють зовні за наявності площі, але вигіднішим варіантом є внутрішнє розміщення, оскільки це дозволяє користуватися ним цілий рік. При виборі зовнішнього розташування варто враховувати певні аспекти. Насамперед, зовнішнє розміщення басейну на дачі під ключ можливе в теплу пору року, а купання в них можливе залежно від погодних умов. До того ж, вони потребують частого обслуговування, а ризик промерзання взимку підвищується вдвічі. З погляду практичності відкрита стаціонарна модель менш вигідна, ніж внутрішня, але в той же час вона допомагає відчути себе ближче до природи, спорудивши на задньому дворі подобу пляжу. Ціна будівництва басейну розраховується виходячи з розташування.

Будівництво басейнів у Дніпропетровській області

Початковий етап робіт – це проектування. Питання з розташуванням та ціною встановлення басейну рекомендується вирішити до початку проектування, при цьому важливо врахувати, що конструкція повинна розташовуватись у просторому, практичному, безпечному місці.

Після створення проекту починається підготовка та монтаж:

 1. Підготовка котловану.
 2. Вилив чаші.
 3. Монтаж системи фільтрації.

Фінальним етапом є фінальний дизайн. Резервуар може бути оздоблений мозаїкою, різнокольоровою плиткою. Ми надаємо басейни під ключ, ціна яких вас приємно здивує. Майстри допоможуть створити гармонійний куточок відпочинку всередині будинку та на задньому дворі.

Будівництво басейнів Дніпро

Види

Різновид конструкції для плавання вибирається відповідно до розташування, бюджету та власних уподобань замовника. Ціна басейну під ключ залежить від вибраної моделі.

Серед найпоширеніших типів виділяють:

 • стаціонарний;
 • композитний;
 • поліпропіленовий;

Чаша більшості резервуарів виконується з бетону та прикрашається кольоровою мозаїкою, плиткою, плівкою. Співробітники компанії Кісан здійснюють будівництво басейнів під ключ будь-яких варіацій.

Вартість басейнів у Дніпрі

Кінцева вартість басейну під ключ залежить від його форми, розміру та комплектації. Ми пропонуємо найкращі тарифи на всі типи конструкцій. У нас ви можете придбати басейн під ключ за індивідуальними параметрами із розрахунками. Багатий досвід, високий рівень навичок, а також професійне обладнання дозволяє нашим фахівцям успішно впоратися із замовленнями будь-якого рівня складності.

Де замовити будівництво басейнів у Дніпрі.

Знайти хорошого фахівця для створення водоймища – нелегке завдання. Більшість компаній вимагають заставу за свою роботу, ставлять нереальні терміни, при цьому не гарантуючи кінцевого результату. Компанія Кісан гарантує якісну роботу в поставлений термін. Ми реалізуємо плавальні чаші та їх монтаж з індивідуальним припасуванням під параметри ділянки. Замовити послугу ви можете на сайті фірми.

Перевага роботи

Великий досвід дозволяє нашим фахівцям успішно справлятися з будь-якими проектами, незалежно від складності та погодних умов та здійснює якісну споруду басейну, ціна якої буде доступна кожному.

Користуючись нашими послугами, ви отримуєте:

 • відмінна якість;
 • першокласне обслуговування;
 • гарантію на всі товари та обслуговування;
 • оперативне виконання замовлення у стислий термін;
 • екологічно чисту та безпечну продукцію;
 • доступність.

Якщо ви мрієте про маленький пляж на дачі, звертайтесь до нас. Ми допоможемо втілити вашу мрію та побудувати басейн за доступною ціною.

Залишились питання? Ми передзвонимо!
Отримайте консультацію, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залишіть свій телефон. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом