Офіційний представник Compass Pools у Дніпрі та регіоні

kissan logo

Басейни Biodesign

Тим, кому набридли стандартні басейни, сподобаються неординарні пісочні резервуари. Вперше подібна концепція з’явилася в Іспанії, але вже сьогодні користується популярністю в усьому світі. Пісочні басейни – це піщаний куточок раю на задньому дворі, який ви можете облаштувати за релевантною ціною за допомогою Кіссана.

Переваги пісочного басейну

Під пісковим басейном мається на увазі чаша, обрамлена спеціальним покриттям, що на вигляд нагадує пісок. Покриття виготовляється із суміші бетону і відіграє не тільки естетичну роль, але також створює відмінну герметичність чаші.

До інших характерних переваг пісочних басейнів належать:

 • візуальна привабливість;
 • можливість виготовлення чаші будь-якої форми та параметрів;
 • відсутня ризик нагрівання поверхні та ковзання;
 • висока стійкість до температурних змін;
 • природність конструкції;
 • тривалий термін служби;
 • вхід у воду не потребує сходів;
 • варіативність моделей та конструкцій.

Плавальна конструкція з піщаним покриттям відмінно впишеться у ландшафт на вашій дачі та підкреслить його природність. Вперше в Дніпрі компанія Кісан представляє до продажу знамениті пісочні басейни іспанського виробництва. Тепер ви можете купити чашу для басейну з пісковим покриттям за доступною вартістю та з гарантією.

пісчаний басейн

Конструкція пісочного басейну

Конструкція пісочного басейну не відрізняється надмірною складністю. Чаша виготовляється з особливого бетону, міцного та стійкого до води. Форма чаші варіюється в залежності від побажань замовника. Найчастіше чаша набуває довільної форми, максимально наближеної до лагуни.

Деякі конструктивні елементи підкреслюють ефект натуральності:

 • нерівне покриття дна;
 • пологі ділянки з урвищами;
 • виняток у конструкції сходів;
 • опуклість на вході в миску для пляжу ефект.

Чаша плавальної конструкції покривається довкола спеціальним піщаним покриттям, запатентованим компанією-першовідкривачем Piscinas de Arena NaturaSand. Покриття є сумішшю дрібнозернистого бетону, що створює ефект натурального піску.

пісочний басейн

Монтаж піщаного басейну

Встановлення басейну у вигляді пляжу здійснюється аналогічно до будь-якого іншого типу. Спочатку вибирається потрібне місце, риється котлован, потім створюються стіни майбутнього резервуара. На етапі копання котловану важливо враховувати головну особливість таких конструкцій – нерівність форм, наближених до контуру натуральної лагуни. Після монтажу стін встановлюються додаткові елементи, а саме: освітлення, система фільтрації, інженерні системи, циркуляційні обв’язки та декоративні елементи. Фінішний етап робіт – створення піщаного покриття. На цьому етапі важливо враховувати, що покриття створюється у вигляді монолітної маси, а не засипки, інакше швидко вимиє його водою. Фахівці компанії Кісан знаю всі тонкощі створення пісочного басейну, і допоможуть створити райський куточок на задньому дворі.

Догляд за піщаним басейном

Незважаючи на зовнішню природність, пісочна плавальна конструкція оснащена всіма системами фільтрації та очищення, необхідними для збереження чистоти в резервуарі. Це полегшує обслуговування чаші. Для дезінфекції води від плісняви ​​та мікробів допоможуть дезінфікуючі засоби, а механічне чищення більш щільних забруднень можна проводити за допомогою пилососу. Піщане покриття відрізняється високою стійкістю до вогкості та екологічності, тому можливість розмноження мікробів, грибка та плісняви ​​зводиться до мінімуму.

Залишились питання? Ми передзвонимо!
Отримайте консультацію, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залишіть свій телефон. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом