Офіційний представник Compass Pools у Дніпрі та регіоні

kissan logo

Бетонні басейни

Компанія ТОВ “КІССАН” здійснює будівництво бетонних басейнів по території України з 1996 року.

Басейн – складна гідротехнічна споруда, яка вимагає при будівництві застосування спеціальних матеріалів, технологій та належного досвіду.

Приклади форм басейнів із бетону

Все починається із проекту. Варто зазначити, що проектування басейну є досить відповідальною справою. Слід визначитися, якого типу буде ваш басейн – скімерний чи переливний.

У скіммерному басейні вода забирається на фільтрацію через скімерне віконце і гладь води знаходиться нижче за рівень борту на 10-15 см. Такі басейни частіше бувають приватного типу.

У переливному басейні гладь води знаходиться нарівні із підлогою чи землею, вода на фільтрацію надходить із переливного бака. Такі басейни виглядають дуже красиво.

Скіммерний та переливний басейн

Переливний басейн, це басейн, у якого краї бортів і поверхня води знаходяться на одному рівні. По периметру басейну розташований переливний лоток, який вода постійно перетікає з чаші басейну.

Схема переливного басейну

Скимерний басейн, це басейн, де вода для очищення потрапляє у фільтрувальне обладнання, через спеціальний пристрій – скімер, розташований на 10-15см нижче краю борту чаші басейну. Також вода забирається через донний злив, встановлений на дні басейну. Повертається вода через форсунки, встановлені на бортах басейну.

Такий тип басейну підходить для індивідуального використання.

Схема скіммерного басейну

Водойма з бетону вважається однією з найдорожчих. Створення такого басейну з бетону забирає чимало часу та коштів, але цей тип резервуара має величезну гідність – довговічність. Щоб будівництво прослужило вам вірою та правдою не один десяток років, звертайтеся до наших спеціалістів. Ми здійснюємо будівництво бетонних басейнів під ключ за стислі терміни та допоможемо побудувати райський куточок відпочинку у вашому заміському будинку та на дачі та обладнаємо його за вашими уподобаннями.

Будівництво басейнів у Дніпрі

Конструкція з бетону – складна інженерна споруда, для створення якої потрібний досвід, знання технологій та стандартів.

Першим етапом є проектування, що включає:

 • призначення, розмір;
 • специфіку ґрунту;
 • наявність підземних течій;
 • місце розміщення;
 • необхідне обладнання.

Після проекту робітники приступають до підготовки основи та виривають котлован. У нашому каталозі зібрано великий асортимент бетонних басейнів, ціна яких вас приємно здивує.

Будівництво бетонного басейну

Перевага басейнів із залізобетонною чашею

Однією з практичних та надійних є залізобетонне оздоблення. Лиття такої споруди займає багато часу, але кінцевий результат вартий зусиль.

Перевагами будівництва бетонних басейнів є:

 • необмежений експлуатаційний термін;
 • вибір будь-яких параметрів та конфігурації;
 • зовнішня привабливість за рахунок оздоблювальних матеріалів;
 • встановлення різних очищувальних систем для фільтрації;
 • великий вибір фінішного оздоблення.

Крім того, резервуар зазначеного типу допустимо будувати на ділянках з високим рівнем підземних вод, що здебільшого є проблематичним.

Недоліки

Розглянемо деякі мінуси моделей із залізобетону, що обмежують їх застосування:

 • велика вага;
 • трудомісткий монтаж;
 • тривалість виконання;
 • дорожнеча.

Деякі власники відзначають погану гідроізоляцію та інші недоліки після будівництва бетонного басейну, але, як правило, більшість з них виникає через прорахунки при проектуванні та низькому професіоналізмі працівників.

Віди

Залежно від методу фільтрації води бетонні басейни поділяються на:

 • скіммерні – верхній шар рідини забирається завдяки скіммеру, підігрівається та запускається назад;
 • переливні – шар чистої води переливається у спеціальний лоток по периметру резервуара, потім у бак, звідки рідина викачується за допомогою насоса, очищується та підігрівається.

Скіммерні системи для басейну з бетону вигідніші за довговічністю та практичністю. Таку систему простіше поставити, тому й обійдеться вона в рази дешевше за переливну.

Ціна на басейн у Дніпрі

Компанія Кіссан здійснює монтаж плавальних конструкцій на вигідних умовах. Наші фахівці впораються із замовленнями будь-якого рівня складності, незалежно від різновиду, розміру чи особливостей ділянки. У нас можна отримати повну комплектацію бетонних басейнів під ключ. Розцінка на послуги вказана у каталозі на сайті компанії. Детальну інформацію про моделі можна дізнатися у менеджера фірми по телефону.

Де замовити басейн у Дніпрі під ключ

Замовити плавальні конструкції можна на сторінках сайту Кіссан. Ми пропонуємо всі види будівельно-оздоблювальних робіт і допоможемо вам створити практичне, надійне і привабливе водоймище на дачі або в заміському будинку. Оформити замовлення можна за допомогою форми зворотного зв’язку, а також за номером телефону. Наш консультант також допоможе розрахувати кінцеву вартість басейну з бетону та його комплектації.

Перевага роботи

Скориставшись нашими послугами, ви відчуєте різницю співпраці зі справжніми професіоналами:

 • першокласне обслуговування;
 • застосування екологічно чистих матеріалів;
 • професійне обладнання;
 • гарантії на продукцію та післягарантійне обслуговування;
 • консультування всіх етапах;
 • допомога з підбором товару;
 • доступність.

Починається будівництво стаціонарного басейну з виїмки ґрунту для котловану. Потім в’яжеться арматура відповідно до розміру та форми басейну. У процесі армування в тіло чаші встановлюються закладні деталі обладнання. Це деталі для забору та повернення води системи фільтрації, підводних прожекторів, водних атракціонів (система штучної течії, донний повітряний гейзер, система гідромасажу, водоспади тощо).

Наступний дуже відповідальний момент – виставлення опалубки. Опалубка повинна виставлятися за всіма вимогами, інакше вона не витримає тиску бетону.

Тепер приступаємо до заливання бетоном самої чаші майбутнього стаціонарного басейну. Заливати бетоном чашу басейну необхідно в один прийом, з метою недопущення холодних швів. Спеціальні добавки в бетон, що використовуються фірмою “Кіссан” роблять бетон міцним, тому ризик виникнення будь-яких тріщин зводиться до нуля. Після висихання чаші приступаємо до вирівнювання стін та дна басейну.

Бетонний басейн під ключ

Чаша басейну повинна бути ідеально вирівняна з похибкою не більше 1-2 мм, при цьому шліфування та підрубування зайвого бетону вкрай не бажане, оскільки загрожує утворенням мікротріщин. Для вирівнювання поверхонь компанія “Кіссан” використовує високоякісну штукатурку з добавками фірми «Mapei», що підвищують адгезію та пластичність складу. Якщо ви вибрали облицювання стаціонарного басейну плиткою або мозаїкою, то на чашу наноситься шар гідроізоляції, для створення високоеластичного, водонепроникного захисного шару. Для перевірки на текти басейн наповнюють водою і витримують 7-10 днів, після випорожнення чаші приступають до укладання плитки або мозаїки.

На закінчення, – пара рекомендацій:

1. Не намагайтеся заощадити на всьому і не скорочуйте термін будівництва. В іншому випадку це призведе до додаткових витрат і подовження термінів будівництва.

2. Заздалегідь прорахуйте та замовте обладнання для басейну, щоб усі закладні деталі були встановлені вчасно, та не було простою робіт.

3. Бажано усі будівельні роботи замовити в одного підрядника. Фірма – виконавець приймає він всі гарантійні зобов’язання і

Залишились питання? Ми передзвонимо!
Отримайте консультацію, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залишіть свій телефон. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом