Офіційний представник Compass Pools у Дніпрі та регіоні

kissan logo

Басейни Сompass Pools

Кольори басейнів

«Aqua Nova»

Керамічний басейн Aqua Nova ідеально підходить для невеликих ділянок. Питання довжини може вирішити вмонтований протитечію. Зручні щаблі з протиковзкою поверхнею не займають багато простору. Чаша оснащена поручнями безпеки для маленьких плавців.

МодельДовжинаШирінаГлибинаОб’єм
AQUA NOVA 535,303,201,5125м3
AQUA NOVA 777,753,551,5140м3


«Briliant»

Басейн Компас Діамант – гарний вибір у тих випадках, коли вам хочеться мати останню технологічну досконалість за розумні гроші. Модель не пропонує нічого зайвого, тільки класика форм в ідеальному керамічному виконанні.

МодельДлинаШиринаГлубинаОбъем
AQUA NOVA 536,623,661,4027м3
Briliant 747,643,661,4132м3
XL-BRILIANT 888,763,811,545м3


«Classic»

Класичний композитний басейн із компактною конструкцією та пропорціями. Чудово підійде для малих дворів, а також для встановлення басейну в приміщенні. Питання довжини може вирішити вмонтований протитечію.

МодельДлинаШиринаГлубинаОбъем
CLASSIC6,203,201,5021м3


«Fast Lane»

Цей керамічний композитний басейн призначений для тих, хто любить активний ритм життя.

МодельДлинаШиринаГлубинаОбъем
CLASSIC12,222,861,5043м3


«Fun»

Цей керамічний композитний басейн призначений для тих, хто любить активний ритм життя.

МодельДлинаШиринаГлубинаОбъем
Fun 747,473,681,5033м3
Fun 808,003,751,50 36м3
Fun 838,303,781,50 37м3
Fun 10010,004,001,50 45м3


«Java»

Басейн отримує всі передові системи безпеки, які повинні стояти на сучасному технологічному творі мистецтва. Серед них: протиковзне покриття сходів, сидінь для відпочинку та дна басейну. Праворуч і ліворуч розташовані зони відпочинку, де ви можете сидіти та відпочивати у воді, без зайвої метушні або якщо вам хочеться просто забутися на пару миттєвостей та випити свій улюблений напій чи коктейль. Вхід до керамічного композитного басейну COMPASS JAVA напівкруглий, немає різкого спуску, немає різких кутів. Поруччя йдуть по всьому периметру, під водою, так що діти можуть міцно триматися за край басейну, якщо ще не вміють добре плавати, а ви будете спокійні, знаючи, що вони в безпеці.

МодельДлинаШиринаГлубинаОбъем
Java 10110,13,821,5149м3
XL-JAVA 11411,44,001,10-1,69 52м3


«Riverina»

Басейн Riverina ідеально підходить для тих, хто любить плавати. Завдяки жорсткості конструкції басейн здатний протистояти незначним зміщенням ґрунту. Керамічний шар дозволяє підтримувати температурну стабільність. Ці переваги досягнуті постійним контролем якості команди Compass та високими стандартами дизайну.

МодельДлинаШиринаГлубинаОбъем
Java 1016,703,341,13-1,5924м3
Riverina 10610,603,791,05-1,91 45м3


«XL-Lounger»

Керамічний басейн XL-Lounger 95 – революційна новинка 2017 року в портфоліо Compass Ceramic Pools. Він є новим напрямком дизайну басейнів, який поєднує ефективний простір для купання з елегантністю чистих ліній. Щаблі прямокутної форми розташовані безпосередньо поруч із покриттям Compass Pools Rollo.

МодельДлинаШиринаГлубинаОбъем
Java 1019,544,081,5050м3


«XL-Trainer»

Така річ, як безпека у басейнах Компас завжди на висоті. Наступні елементи використовуються і в цій моделі. Нековзне покриття дна та сходів, а також зон для відпочинку, не дасть вам втратити рівновагу в момент входу та виходу з басейну, тимчасового перепочинку між запливами. Другим елементом будуть спеціальні захисні поручні на невеликій глибині під поверхнею води, що проходять уздовж краю басейну. Отже, ви можете самі триматися за них, або навчити своїх дітей, які, можливо, ще не дуже впевнено почуваються у воді. Наступним елементом безпеки є невелика поличка, яка йде по всьому периметру басейну. Вона необхідна для дітей, які стоять на підніжці та тримаються за поручні. Ви зможете плавати поруч із ними, коли діти відпочивають.

МодельДлинаШиринаГлубинаОбъем
X Trainer 454,442,941,24-1,4915м3
X Trainer 828,243,691,09-1,7635м3
XL Trainer 72FB7,213,301,5123м3
XL Trainer 11011,014,051,12-1,8252м3
XL Trainer 110FB11,024,061,5153м3
XXL Trainer 133FB13,344,501,5289м3


«Yacht pool»

Басейн Yacht POOL ідеально підходить для людей, які люблять море та яхтинг. Дизайн нової моделі YACHT POOL відповідає стильному вигляду яхти.

МодельДлинаШиринаГлубинаОбъем
Java 10111,504,001,5042м3


Технологія

logo2
logo1
logo3

Система автоматичного очищення

Запатентована система Vantage очищає басейн, імітуючи потік води у гірській річці. Особливі розпилювачі циліндричної форми піднімаються над дном на кілька сантиметрів, створюють потужні, але безшумні струмені води. Ці струмені направляють сміття до всмоктуючого пристрою Vantage MDX. Коли система очищення не активна, розпилювачі опущені та майже непомітні.

Що вона робить?

  • Перемішує засоби для чищення і запобігає росту водоростей і розвитку бактерій.
  • Поступово розподіляє тепло по всьому об’єму води.
  • Очищає навіть важкодоступні місця: кути, сходи, лежаки і сидіння.
  • Знижує витрату води та засобів для чищення, оскільки постійно перемішує їх і не дозволяє випаровуватися.

Етапи будівництва басейну

1. Підготовка котловану, який викопують вручну або за допомогою спеціалізованої техніки, а потім засипають дно щебенем.

2. Встановлення готової чаші басейну, яка займає від однієї години до декількох годин в залежності від умов установки.

3. Монтаж обладнання: пристроїв повернення та забору води, освітлення, водоспаду, системи штучної течії та інших пристроїв.

4. Укладання бордюрного каменю, який є обов’язковим компонентом басейну та надає конструкції архітектурної завершеності.

5. Водопідготовка – заключний етап, під час якого вода у басейні перевіряється на відповідність нормам.

Чаші басейнів – Сompass

Compass Pools – це всесвітньо відомий бренд, заснований у 1977 році австралійською сім’єю Міветт, який з кожним роком стає більш популярним та пізнаваним на ринку України. Compass – одні з найкращих басейнів у світі! Коли люди бачать ці басейни – відбувається кохання з першого погляду. Компанія має три заводи в США, два в Австралії та один у Європі – у Словаччині, виробляє красиві та довговічні кераміко-композитні чаші басейну, такий тип конструкції впевнено конкурує з бетонними басейнами. Композитна чаша для басейну відрізняється від інших чаш дуже високою міцністю, виробляється у великій різноманітності кольорів та форм.

Композитна чаша басейну – що це?

У виробництві басейнів Компас використовуються передові технології (запатентована система Carbon), вуглеволокно додається до структури чаші у тих місцях, де відбувається найбільше навантаження на басейн. Carbon – це міцне волокно серед усіх армуючих матеріалів. Такі чаші продаються вже готовими до встановлення, і покупець може вибрати потрібний варіант.

Монтувати таку чашу можна як на вулиці, так і всередині будівлі, в процесі будівництва, або побудувати будівлю над басейном, що вже діє, при можливості (у нашій практиці вже жодного разу були такі випадки). Монтаж чаш у будівлях зазвичай йде паралельно з будівництвом будинку. Як правило, композитні чаші встановлюють на вулиці, наприклад, на дачах, у приватних будинках та угіддях.

Описати, що чаша не відрізняється в експлуатації з іншими видами басейнів. потребує консервації на зиму.

Переваги Compasspools

1. Простий монтаж готових конструкцій.

2. Єдиний у світі композитний басейн із опцією самостійного очищення (Vantage).

3. Можливість виготовлення чаші із вбудованими скіммерами.

4. Закритий борт

5. Велика різноманітність кольорів – 12 варіантів.

6. Невелика вага чаші, що полегшує процес установки.

7. Висока міцність – посилені ребра жорсткості.

8. Тривалий термін експлуатації.

9. Тришарова гідроізоляція.

10. Покриття з 3D-ефектом, для якого використовуються полімери та вініл-кераміка.

11. Сумісність із будь-якими установками для дезінфекції води.

12. Найбільший виробник композитних басейнів у світі.

Різновиди та їх ключові характеристики

Басейни різняться способом реалізації фільтрації рідини. За цим критерієм вони поділяються на скімерні та переливні. У першому випадку забір води для фільтрування відбувається за допомогою скіммеру – спеціального пристрою з металу або міцного пластику. У другому для цього застосовується переливна ємність (до неї вода переливається через борт).

Рекомендації щодо вибору

Форма у чаш може бути різноманітною – від звичної прямокутної або круглої до складної асиметричної. По діапазону поширених кольорів такі чаші також перевершують поліпропіленові басейни, що дозволяє підібрати варіант, який краще впишеться в ландшафтний дизайн ділянки. Габарити біля басейну також можуть бути різними. Найбільш поширені невеликі моделі завглибшки до 1,5 м-коду.

При підборі конструкції слід враховувати характеристики ґрунту, на якому розташована ділянка (у тому числі місця залягання ґрунтових вод), саму конфігурацію та габарити ділянки. Для коректної роботи важливо придбати обладнання для очищення та підігріву води, а також копінговий камінь. Щодня вода повинна проходити фільтрацію по кілька разів (потужність застосовуваної установки повинна забезпечувати реалізацію цього процесу за 5-7 годин). Ми пропонуємо композитні конструкції, готові для монтажу та подальшого використання.

Замовити чашу для басейну у Дніпрі за вигідною ціною

Якщо Вам потрібно купити чашу (наприклад, на дачу, приватний будинок, або для комерційних цілей) у Дніпрі, Запоріжжі чи Херсоні, додатково Ви можете замовити її встановлення співробітниками компанії «КІСАН». Ми пропонуємо доступні ринкові ціни на будівництво басейну під ключ, а також по монтажу обладнання в Дніпрі та області, Запоріжжі.

У нас Ви можете купити чашу Компас уподобаної моделі та кольору. Процес монтажу досить простий, але вимагає знання низки нюансів, Ви можете виконати встановлення чаші самостійно, маючи повне розуміння у будівництві, або будівельну бригаду. Якщо у Вас виникли питання щодо вартості басейну, або модельного ряду Compass, ви можете задати їх по телефону, або відвідавши наш шоу рум з басейном Compass Pools, що діє, в Дніпрі.

Залишились питання? Ми передзвонимо!
Отримайте консультацію, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залишіть свій телефон. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом